USB Trysky

Rioned eCityJet - Tlaková čistička s nulovými emisiami

V polovici minulého roka ho predstavili na výstave Ro-Ka Tech v Nemecku, označujú ho ako „budúcnosť čistenia kanalizácií“. Pre tých, ktorí radi posúvajú hranice svojho biznisu a snažia sa držať krok so „zelenou“ dobou, je už teraz jasné, že je reč o úplne novej plne elektrickej tlakovej čističke od značky Rioned.


Zelená cesta čistenia kanalizácií

Nový model eCityJet obsahuje všetky vlastnosti konvenčnej vznetovej verzie čističky Rioned CityJet, s jedným podstatným rozdielom - produkuje nulové emisie. Preto spĺňa súčastné aj budúce enviromentálne normy a je vhodný pre prácu v interiérech, kde nie je možné použiť dieselové a benzínové motory, kvôli zvýšenej a nechcenej miere zadymenia. eCityJet využíva najmodernejšiu technológiu a vyznačuje sa silným elektrickým motorom poháňaným mimoriadne účinnou batériou.


Spľňa vysoké hygienické nároky pre čistenie v potravinárstve

Tí z vás, ktorý majú skúsenosť s prácou pre potravinárske závody, určite poznajú vysoké hygienické nároky pre vstup do výrobnej haly, kde je povolený vstup len s prenosnými elektrickými čističkami, ktoré mnohokrát nemajú dostatok výkonu na vyčistenie potrubí priemyselných rozmerov. Rioned eCityJet spĺňa všetky podmienky na vstup do priestorov so zvýšenými hygienickými nárokmi.

Elektrická verzia produkuje tlak 200bar s prietokom 60l/min a preto je vhodná na čistenie odtokov s priemerom až do 350mm pri nulovej spotrebe fosílnych palív. Uvádzaná doba čistenia na plný výkon sa pohybuje okolo 1 hodiny, avšak batérie sa nabíjajú pomocou sietového napájania z bežnej zásuvky, čo znamená, že sa dajú ľahko nabíjať aj počas plného pracovného výkonu.

Čistička sa štandardne inštaluje do hybridných vanov s kompaktními rozmermi, čo zaručuje bezproblémový pristup ku šachtám umiestneným vo vnútri výrobných hál. Rioned eCityJet vám ponúka výhodu s ktorou sa dostanete o krok pred konkurenciu.


Poraďte sa pri výbere s odborníkmi

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky RIONED a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie, stroja či trysiek.Rioned tlaková čistička eCityJet
Rioned tlaková čistička eCityJet

Viac o značke Rioned

Špecialista na čistiace stroje pre malé a stredne veľké odtoky a kanalizácie. Portfólio čistiacich strojov pozostáva z:

Vstavané vysokotlakové čističky
Vozíkové vysokotlakové čističky
Kombinované čistiace a sacie jednotky
Sekčné špirálové čističky
Prejsť na článok

Katalógy
katalóg trysiek na čistenie potrubia a kanalizáciekatalóg trysiek na čistenie potrubia a kanalizácie
Služby pre vás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií