USB Trysky

Hľadáte špičkové inšpekčné kamery pre profesionálov?

Či ste profesionál, ktorý pracuje v oblasti inžinierských sietí, alebo šikovný remeselník, ktorý rád experimentuje, RIDGID vás svojou ponukou určite nesklame. Prináša kvalitu, istotu a špičkové výrobky. Platí to aj pri ponuke inšpekčných kamier.

Práca v teréne i interiéroch prináša situácie, kedy je potrebné monitorovať aj ťažko dostupné miesta. Práve na tento účel slúžia inšpekčné kamery. Moderné technológie týchto prístrojov nielen uľahčujú prácu, ale zároveň eliminujú riziko nepríjemných prekvapení pri ďalších prácach a postupoch. Túto možnosť oceňujú profesionáli, ale aj každý, kto chce robiť efektívne a lacnejšie.  A ak hovoríme o inšpekčných kamerách, ktoré na náš trh prináša spoločnosť RIDGID, všetky skupiny používateľov oceňujú aj cenovú dostupnosť týchto pokročilých technológií.

Na miestach, kde je ťažké sa dostať, ale je potrebné sa tam pozrieť, vám bude skvelým pomocníkom  RIDGID Inšpekčná kamera micro CA-100.  Táto nová inšpekčná kamera je ďalším vývojovým stupňom inšpekčnej kamery - SeeSnake micro a umožňuje robiť ešte detailnejšiu vizuálnu inšpekciu v naozaj ťažko dostupných priestoroch. Okrem veľmi priaznivej ceny užívateľa poteší komfortné prevedenie kamery s pištoľovou rukoväťou. Inšpekčnú kameru jednoducho ovládate iba jednou rukou. Hmotnosť inšpekčnej kamery je iba 0,76 kg. Veľká obrazovka umožňuje vidieť aj tie najskrytejšie detaily prezeraných priestorov. Kameru micro CA-100 získate za 268,- € bez DPH so 17 mm kamerovou hlavou z eloxovaného hliníka so štyrmi LED diódami, ktoré zabezpečia maximálnu svietivosť a aj tie najtmavšie zákutia budete môcť dôkladne preskúmať bez  demontáže či demolácie. Štandardným príslušenstvom zariadenia je zrkadielko, hák a magnet. Zároveň nechýba možnosť jednoduchej rotácie aktívneho obrazu proti smeru hodinových ručičiek, vďaka čomu získate pohľad v akejkoľvek situácii. Vďaka voliteľnému príslušenstvu - 6 mm kamery - umožňuje inšpekčné kamera micro CA-100
 vykonávať prehliadku a identifikáciu možných problémov aj v skutočne stiesnených priestoroch (v kotloch či motoroch áut).

Pre základné revízne práce a práce na kratšiu vzdialenosť odporúčame RIDGID Inšpekčnú kameru micro CA-25. Ide o kompaktnú ručnú kameru s hmotnosťou 0,68 kg a jej cena poteší predovšetkým drobných remeselníkov a domácich majstrov. Iba za 99,00 Eur totiž získate kameru so 17 mm hliníkovou hlavou snímača so 4 silne žiariacimi LED diódami, čo prináša vynikajúcu kvalitu obrazu na jej farebnej LCD obrazovke 2,4 ".   Tento malý pomocník má tiež video výstup pre prenos živého videa na externé zariadenia a 180 ° otáčanie digitálneho obrazu pre získanie obrazov vo zvislej polohe. Spoločnosť RIDGID dodáva kameru micro CA-25 v praktickom plastovom kufríku spolu s hákom, magnetom, zrkadlom a RCA káblom

Predovšetkým profesionálom, ktorí chcú zájsť za hranice svojich doterajších možností  je určený RIDGID Inšpekčný kamerový SeeSnake® Compact systém. Vonkajší priemer hlavice má 30 mm a systém je vybavený šiestimi LED diódami vo farebnej verzii. Širokouhlá samozaostrovacia optika zaručuje vždy jasný obraz. Až 30 m tlačného kábla vám zaručí, že sa dostanete aj do vzdialenejších nedostupných priestorov. Systém disponuje otáčavým bubnom so zberným krúžkom bez ortuti, ktorý zachytáva nečistoty. Nechýba počítadlo pre zobrazenie vzdialenosti na monitore v decimetroch a centimetroch.

K inšpekčným kamerovým systémom je možné pripojiť napríklad aj RIDGID Monitor MINIPak s vysokým rozlíšením, ktorého napájanie je možné s 18V batériou alebo sieťovou prevádzkou 230V. Monitoru nechýba praktické tlačidlové ovládanie pre sondu, svetlá, zapnutie, ako aj pre nulovanie počítadla. Monitor disponuje plášťom, ktorý je odolný voči striekajúcej vode a nechýba ani vstavaná slnečná clona. Viac detailov o týchto výrobkoch vám prezradia odborníci značky RIDGID, prípadne ich nájdete na webovej stránke spoločnosti ridgidtools.sk.  (zk)
inšpekčné kamery

 
Katalógy
katalóg trysiek na čistenie potrubia a kanalizáciekatalóg trysiek na čistenie potrubia a kanalizácie
Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In