USB Trysky

Ako na renováciu stupačiek bez búracích prác?

Znie to neuveriteľne?

Renovácia potrubí pomocou Spraypoxy metódy znie tak dobre a jednoducho, ako by to ani nebola pravda. Prečo by sa mali potrubia, dažďové zvody a stupačky vymieňať celé, keď sa môžete vyhnúť búracím a výkopovým prácam?


Čo je Spraypoxy?

Spraypoxy prináša nový spôsob riešenia problémov v súvislosti so starým a poškodeným potrubím. Renovuje staré odtoky a kanalizácie v priemere od 32 mm až po 200 mm. Spraypoxy systém aplikuje vodeodolnú, nehrdzavejúcu vrstvu epoxidu, odolnú voči opotrebeniu. Výrobca uvádza predĺženie životnosti renovovaného potrubia až o 50 rokov.

Ako funguje Spraypoxy?


Proces začína dôkladným vyčistením sanovaného potrubia. Najvhodnejšie je použiť tlakové zariadenie spolu reťazovým omielačom.

Následne zvolíme vhodný priemer kefy ktorú pripojíme ku hlave hriadeľa Spraypoxy zariadenia, ak sa na renovovanej trase nachádza viacero ohybov a kolien je vhodné použiť pár kief ktoré sú oddelené pružným spojom aby bolo zabezpečené dôkladné a rovnomerné nanesenie náteru.

Tryska sa do zostavy zapojí hneď za kefu spolu s inšpekčnou kamerou, aby bol proces čo najviac kontrolovaný. Nanášanie živice začína na vzdialenejšom konci potrubia a prebieha smerom k obsluhe zariadenia.

Živica je pomocou tlakového zariadenia vháňaná do potrubia a cez trysku nanášaná na steny potrubia. Kefy zaručia dôkladné a rovnomerné vrstvy, ktoré je možné opakovať v polhodinových intervaloch.Koľko zariadení je potrebných na Spraypoxy?


Fínsky vývojári sa rozhodli tento problém vyriešiť po svojom. Prečo by profesionáli mali so sebou všade nosiť tri zariadenia keď vám stačí jeden kompaktný stroj?

Výrobca Boldan prišiel so zariadením MidiCoater ktoré zvláda všetky tri kroky potrebné pri renovácii Spraypoxy metódou – čistenie pomocou reťazových omielačov, inšpekciu kamerou aj samotné nanášanie epoxidovej živice.

Boldan MidiCoater vám ponúka výhodu s ktorou sa dostanete o krok pred konkurenciu.Ako na renovácia stupačiek bez búracich prác?
Ako na renovácia stupačiek bez búracich prác?

Kontaktujte nás

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie

Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
02/60 10 37 21
ant@ant.sk

Kontakt


 
Katalógy
katalóg trysiek na čistenie potrubia a kanalizáciekatalóg trysiek na čistenie potrubia a kanalizácie
Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In